Čo je BB GLOW?

29.06.2023

BB Glow je najmodernejším vývojom dermatológov pre bezpečnú a intenzívnu liečbu a omladenie pokožky tváre, ktorá pleti dodáva jemný lesk a zjednotený tón pleti vďaka prírodným pigmentom.
Využíva vedecky overenú technológiu nano a micro vpichovania a bezpečné vpravovanie tónovaných BB krémov bohatých na výživné látky, antioxidanty, peptidy a kyselinu hyalurónovú do nižsích vrstiev pokožky. Urýchľuje tiež rast nových kožných buniek.
BB Glow nebude upchávať póry a spôsobovať fľaky, pretože sa farba postupne vyplavuje prirodzeným spôsobom. Nie je to tetovanie pigmentov!
Na rozdiel od typického tetovaného makeupu sú častice pigmentu v BB sére oveľa menšie.  „Nie sú husté ako tetovacie pigmenty a nezmenia farbu pokožky, iba ju jemne tónujú a čo je najdôležitejšie , pleť omladzujú a riešia problémy pleti zvnútra. BB Glow nekryje problémy pleti, ale ich rieši na dlhú dobu! 

Je BB GLOW rovnaké ako tetovanie ?

Na rozdiel od typického tetovaného makeupu sú častice pigmentu v sére BB oveľa menšie.  "Nie sú husté, ako tetovacie pigmenty a nezmenia farbu pokožky, ako tetovanie. Pokožku jemne tónujú a čo je najdôležitejšie, pleť omladzujú a riešia problémy pleti zvnútra. Ošetrenie BB GLOW pozostáva z 3-8 aplikácií.  Počas každého ošetrenia sa zvýši množstvo pigmentu v pokožke, čím dosiahnete väčšie pokrytie. Ošetrenie poskytuje „ľahké až stredné“ pokrytie a zmierňuje vzhľad hyperpigmentácie, ružovky, škvŕn, pieh a dokonca aj tmavých kruhov pod očami.

Je BB GLOW sérum rovnaké ako BB a CC krém?


Ampulka BB GLOW sa používa pri ošetrení BB GLOW.  Nie je to rovnaká konzistencia, ako krém BB a CC, ktorý aplikujete povrchovo. BB Glow sérum má malé častice pigmentu. Sera BB GLOW sú navrhnuté tak, aby pokožka mohla absorbovať pigment BB do pokožky spolu s prospešnými účinnými látkami. BB GLOW má kumulatívny účinok. Ampulky BB sa musia počas ošetrenia hromadiť pod kožou. Začnete si všímať efekt pokrytia BB GLOW po cca 3 ošetreniach.

Ako dlho vydrží semipermanentné BB GLOW ?


Čím viac opakujete BB GLOW ošetrenie, tým je výsledok lepší, dlhšie vydrží a pokrytie sa stáva výraznejším. Odporúčajú sa minimálne 3-8 ošetrení. BB GLOW sérum sa zapracováva do pokožky jemným nanoneedlingom - NANO Needle Therapy System alebo microneedlingom.
Akonáhle ste podstúpili ošetrenie BB GLOW, vaše telo naďalej produkuje kolagén a to vrcholí aj po každom ošetrení a kolagénová produkcia zostáva dlho zvýšená do budúcnosti.  Nanoneedling a microneedling zvyšuje Vašu vlastnú prirodzenú produkciu kolagénu, ktorá je zvýšená až na dva roky po ošetrení.  Nová kolagénová matrica, ktorá je vytvorená z nových kolagénových zväzkov, posilňuje štruktúru pod pokožkou a má napínacie a zdvíhacie účinky.

BB GLOW je skvelé, ak chcete žiariť na špeciálnu udalosť, avšak na výraznejší účinok, ktorý bude trvať až 4 - 6 mesiacov, je potrebné vykonať ďalšie ošetrenie.  Ak podstúpite viac ošetrení BB Glow, sérum sa hromadí v pokožke efektívnejšie. Účinky proti starnutiu trvajú dlho do budúcnosti.