DERMIDA® Matrixneedling®

Nemecká mikroihličková kozmetická značka č.1

DOKONALOSŤ V IHLÁCH.
Nemecká mikroihličková značka číslo 1. .
Viac ako 20 000 používateľov dôveruje nášmu jedinečnému prístupu systematickej terapie. 


Matrixneedling® je 8-krokový koncept mikroihličkovania vyvinutý a chránený spoločnosťou DERMIDA®. Systémový charakter liečby umožňuje, aby každý použitý produkt pôsobil na konkrétny cieľ liečby.

VYTVORTE DOKONALOSŤ.
Sme presvedčení, že pozitívna zmena pleti nemusí byť bolestivá, drahá alebo komplikovaná. 

Zistite viac o poprednej nemeckej značke Dermida Matrixneedling®

V ČOM JE DERMIDA MATRIXNEEDLING TAK ŠPECIÁLNY?

Matrixneedling® je viac než len mikroihličkovanie. 

Náš vlastný koncept Matrixneedling® je potrebné chápať ako spoločnosť a formu technológie, ktorá spôsobuje radikálnu zmenu v tomto odvetví. 

Posilňujeme telu vlastnú tvorbu kolagénu prostredníctvom terapie aktívnymi zložkami prispôsobenej kožnému problému.
So sterilnými sérami, krémami a čistiacimi prostriedkami možno celý cyklus ošetrenia prispôsobiť ošetrovanej osobe. 

Vrásky si vyžadujú inú kombináciu účinných látok ako celulitída alebo tkanivo jazvy. Prostredníctvom nášho vlastného výskumu a vývoja zdokonaľujeme liečbu vysokodávkovanými a dokonale prispôsobenými kozmeceutikami a dokážeme zvýšiť účinnosť až o 1000%. 

 Nikdy nebola ľudská bytosť dôležitejšia v tomto procese. Ošetrenie mikroihličkovaním nebolo nikdy také individuálne. Výsledky ešte nikdy neboli také vypočítateľné. 

 Zákazníci ešte nikdy neboli tak spokojní a na tieto skutočnosti sme hrdí.

VEDA MATRIXNEEDLING.

Čo sa deje počas liečby je v skutočnosti veľmi jednoduché. Matrixneedling® využíva vlastnosti mikroperforácie obnovujúce pokožku a spája ich s účinnými aktívnymi zložkami, ktoré sú dokonale prispôsobené cieľu ošetrenia. Ihly dermarolleru alebo derma pera vytvárajú v koži nepatrné vpichy, ktoré spúšťajú funkciu opravy kože. Vytvárajú sa nové kolagénové a elastínové vlákna a nové kapilárne cievy. Jazvy alebo vrásky sú vyplnené a vyhladené. Pomocou cielených účinných látok v pred a po liečebných krokoch sa nám podarilo tieto účinky výrazne urýchliť a zintenzívniť. Je to nechirurgické, neablatívne a empiricky dokázané, s dlhodobými výsledkami. Zbohom, zlá koža!

BUĎTE EXCELENTNOU.

Sme presvedčení, že pozitívna zmena pleti nemusí byť bolestivá, drahá alebo komplikovaná. Zmeny sú možné pre každého a všetkých ľudí a všetky estetické nedokonalosti. Výsledky nášho Matrixneedlingu sú okamžite viditeľné, trvalé a zanechávajú na tvárach ľudí šťastný úsmev. S naším prevratným konceptom spochybňujeme status quo estetickej medicíny a vytvárame prirodzené, presvedčivé výsledky s inovatívnym výskumom a vynikajúcou technológiou.

Bez operácií. V 8 jednoduchých krokoch !

NÁŠ SĽUB .
Naše tvrdenie "Needling Excellence" znamená, že posielame jasný odkaz všetkým ľuďom spojeným s našou spoločnosťou, pričom sa odlišujeme veľmi špeciálnym spôsobom v oblasti spracovania. Prostredníctvom chápania liečby, ktoré mení hru, s vynikajúcim konceptom, vynikajúcimi produktmi a vynikajúcimi službami. Vyrobené s láskou pre vynikajúcich ľudí: našich zamestnancov, zákazníkov a partnerov .

VÝBORNÁ KONCEPCIA .
Viac ako len microneedling! Vlastný koncept Matrixneedling®. 

 Bežné mikrovpichovanie je účinné z hľadiska indukcie kolagénu, ale je obmedzené z hľadiska terapie aktívnou zložkou. Vylepšujeme kolagénovú indukčnú terapiu jedinečným 8-krokovým systémovým ošetrením špecificky prispôsobeným kožným problémom. So sterilnými sérami a high-tech ošetrujúcimi produktmi možno celý liečebný cyklus prispôsobiť liečenej osobe, čím sa účinnosť liečby zvýši až o 1000 %. Osoba, ktorá podáva liečbu, dostáva vynikajúce možnosti liečby a osoba, ktorá sa lieči, ťaží z vynikajúcich výsledkov.

VYNIKAJÚCE SUROVINY .
Vynikajúca kvalita použitých surovín je našou najvyššou prioritou pri technickej výrobe a formulovanom zložení všetkých našich produktov. Podstatná je aj kombinácia jednotlivých zložiek a ich vplyv na pleť. Za týmto účelom intenzívne skúmame nové receptúry kozmetických produktov a pracujeme na technických inováciách pre všetky naše mikroihličkové zariadenia. V našej koncepčnej liečbe nájdete množstvo patentovo chránených high-tech komponentov, ako sú Matrixyl, Prodew 500, Gatuline Expression AF, niacínamidy a patentované peptidové zlúčeniny. Osoba poskytujúca liečbu a osoba, ktorá sa lieči, profitujú z vynikajúcich konečných produktov, ktoré boli vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov.

VÝBORNÉ PREDTESTOVANIE .
Už viac ako 10 rokov s nadšením vyvíjame produkty na mikroihličkovanie. Naším cieľom je spochybniť to, čo bolo doteraz k dispozícii, a ďalej to rozvíjať. Predtým, ako produkt uvedieme na trh, prejde fázou "proof of concept", ktorá trvá minimálne dva roky. Počas tejto fázy sú naše produkty testované v reálnych podmienkach v estetickej praxi na skutočných ľuďoch so skutočnými kožnými problémami. Vďaka spätnej väzbe, ktorú sme získali o manipulácii a účinnosti, neustále vyvíjame produkty až do absolútnej dokonalosti. Osoba poskytujúca ošetrenie si preto môže byť istá, že výrobok má vynikajúcu praktickú vhodnosť. Ošetrovaná osoba si je tiež istá, že aplikovaná terapia účinnými látkami sa už osvedčila veľkému počtu odborníkov a zákazníkov vo vynikajúcom predbežnom testovaní.


VYNIKAJÚCI SERVIS .
Je pre nás dôležité, aby sa s našimi výrobkami zaobchádzalo správne. A to je nevyhnutné pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Produkty DERMIDA® sú teraz žiadané a dostupné vo viac ako 30 krajinách po celom svete. Okrem našich predajných aktivít ponúkame odbornú inštruktáž, školenia, online podporu a špecializovanú interakciu v našom concept store. Našim partnerom poskytujeme nielen efektívne produkty na mikroihličkovanie. Koncept dopĺňajú aj hĺbkové znalosti.