KOLAGÉNOVÉ HODVÁBNE NITE A TEKUTÉ HODVÁBNE VLÁKNA

Biologicky vstrebateľné kolagénové nite.

Ide o inovatívnu technológiu, ktorá omladzuje a obnovuje mladistvé kontúry pokožky, poskytuje vynikajúci účinok na vypnutie, vyhladzovanie a tonizovanie pleti, čím sa výrazne zníži výskyt vrások a ochabnutia v oblastiach tváre. Pôsobením teploty pokožky sa tekutý hodvábny fibroín mení na pevný hodvábny fibroín, čím pevne ťahá strečovú sieť v koži a dodá pokožke silu. Stimuluje fibrózu pokožky, hlboko do dermis, stimuluje regeneráciu kolagénu a reorganizáciu elastických vlákien, regeneruje spojivové tkanivo pre trvalý lifting, zatiaľ čo sa obnovuje pružnosť a jemné vrásky miznú.
Ošetrenie kolagénovými nitami je neinvazívne ošetrenie bez použitia ihiel. Ošetrenie je bezbolestné a veľmi príjemné. 

Kolagénové nite zabezpečia vyplnenie vrásky, spevnenie kože a tvorbu nového kolágenu. Zvýši hladinu kolagénu a zabezpečí, aby potrebný kolagén zostal na rovnakej úrovni. Už po prvej aplikácii zabezpečuje redukciu jemných vrások a ich úplné otvorenie, čím zabezpečuje, že pleť získa späť vitalitu, jas a pružnosť.
Doporučuje sa aplikovať
1 ošetrenie - 1x týždenne počas 4 týždňov, podľa hĺbky vrások, aby želaný efekt vydržal 6-8 mesiacov. Prípadne ako rýchly lifting pred výnimočnou udalosťou (ples, svadba a pod.)

Ingrediencie:
Hydrolyzed vegetable protein, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk extract, Hydrocotyle asiatica extract, Hydrolyzed swiflet nest extract , vitamin E, vitamin C, Oligopeptide-1, Oligopeptide-2

ONLINE ŠKOLENIE NÁJDETE NA UVEDENOM ODKAZE

Tekuté kolagénové vlákna

Kolagénové vlákna, vytvorené pomocou najnovších technológií, sa pri interakcii so sérom rozpúšťajú a vytvárajú hyperaktívnu omladzujúcu esenciu.
Len pár kvapiek tejto ultraľahkej, krištáľovo čistej esencie a pleť je premenená. Pleť jevyhladená, spevnená a získava jemný, krásny lesk.
Moderné zložky proti starnutiu, ktoré zostávajú na pokožke, vytvárajú ošetrujúci závoj, ktorý napĺňa pokožku kolagénom a ďalšími esenciálnymi látkami, aktivuje tvorbu vlastného kolagénu, redukuje vrásky, robí ovál tváre jasnejším a vyrovnáva tón pleti. Akonáhle sa hodvábne kolagénové vlákna rozpustia v tekutine a úplne absorbujú pokožkou, doplní sa nedostatok kolagénu v pokožke, upokojí a opraví pokožku, zvýši pružnosťa udrží ju zdravú a lesklú. Poskytuje liftingový efekt, vyhladzuje linky a vrásky, regeneruje pokožku spevňuje, rozjasňuje a chráni pokožku.

Ingrediencie: Silk collagen, hydrolyzed collagen, ascorbic acid, tocopherol, sodium alginate, vitamin c

Kolagén

Kolagén, ktorý sme použili, je vysokej čistoty a kompletnej trojzávitnicovej štruktúry a extrahovaný pokročilou technológiou biologického inžinierstva. Je úplne odlišný od hydrolyzovaných molekúl kolagénu používaných v iných všeobecných kozmetických a zdravotných produktoch na trhu. Na základe zachovania molekulárnej štruktúry kolagénu prijímame pokročilú svetovú biochemickú technológiu na efektívne oddeľovanie a odstraňovanie iných látok, ktoré môžu spôsobiť nežiaduce účinky na ľudský organizmus. Po vstrebaní pokožkou môže kolagén doplniť nedostatok kolagénu v pokožke, upokojiť a opraviť pokožku, zvýšiť elasticitu pokožky a udržať pokožku zdravú a lesklú. Dokáže tiež dokonale vytvoriť na povrchu pokožky film, ktorý zúži póry, zhutní pokožku, rozriedi jemné vrásky, zvlhčí pokožku, zlepší pokožku a urobí ju rozjasnenou.

Hodvábny fibroín

Hodvábny fibroín, prírodný vysoko polymérny proteín extrahovaný z hodvábu, obsahuje asi 70% - 80% hodvábu a 18 druhov aminokyselín, z toho gLY, ALA a Ser tvoria viac ako 80% celkového zloženia. Hodvábne proteíny nádherne zvláčnia pleť. Sú podobné bielkovinám, ktoré sa nachádzajú v ľudskej koži. Hodváb je tenké, ale pevné a tuhé proteínové vlákno, ktoré vytvára priadka morušová ako vedľajší produkt pri výrobe kokónov. Posilňujú ochrannú kožnú bariéru a na rozdiel od ostatných účinných látok dokážu prenikať do hlbších vrstiev pokožky. Preto sa kozmetika s obsahom hodvábu odporúča dokonca aj pri suchej a citlivej pleti. Hodvábne proteíny na seba viažu vodu a udržujú vlhkosť, vďaka čomu je pleť vláčna a dlhodobo hydratovaná. Navyše poskytujú pleti veľmi mäkký a zamatový pocit.

Školenie

Školenie je zložené z 2 častí, teoretickej a praktickej v trvaní 2-3hodiny, alebo online video školenie s prístupom 3 týždne na webovej stránke www.akademiaglowskin.sk  . 

Ošetrenie kolagénovými nitami je neinvazívne ošetrenie bez použitia ihiel. Ošetrenie je bezbolestné a veľmi príjemné. Kolagénová niť sa aplikuje priamo do vrásky a následne sa vmasíruje. Kolagénové nite zabezpečia vyplnenie vrásky, spevnenie kože a tvorbu nového kolágenu. Už po prvej aplikácii zabezpečuje redukciu jemných vrások a ich úplné odstránernie, čím zabezpečuje, že pleť získa späť vitalitu, jas a pružnosť.

Ošetrenie sa odporúča zopakovať 1-4x podľa hĺbky vrások, aby želaný efekt vydržal 6-8 mesiacov.

Kde všade sa dá technika kolagénových nití aplikovať?

〰️nasolabiálne vrásky
〰️čelové vrásky
〰️vrásky tvoriace sa pod a okolo očí
〰️krk, dekolt
〰️vrásky na rukách
〰️na všetky druhy vrások vrátane hlbokých

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.