Bielenie zubov bez peroxidu 

Sexy Smile

NOVÁ REVOLUČNÁ METÓDA BIELENIA ZUBOV

 SEXY SMILE 

Kozmetické bielenie zubov SEXY SMILE je dostupným luxusom pre každého. Na rozdiel od tradičných stomatologických metód bielenia zubov je kozmetická metóda bielenia zubov bezbolestná a v žiadnom prípade nemôže poškodiť Vaše zuby a ďasná. Pre Vaše pohodlie a výborný výsledok, používame bez peroxidový gél a táto metóda je bezpečná na ďasná a zubnú sklovinu. Tieto bezpečné materiály sú povolené nielen pre zubných lekárov, ale teraz už aj pre kozmetické salóny. Takto vznikol nový názov: kozmetické bielenie zubov. Používame len najjemnejšie, najúčinnejší bieliace gély, ktoré v kombinácii s LED svetlom odstraňujú dokonca aj tie najhlbšie zubné škvrny s maximálnym efektom. Všetky naše gély sú plne kompatibilné s EÚ podmienkami, rovnako ako aj naše prístroje sú schválené a s certifikátom CE .

Sexy Smile - bezpečné bielenie zubov s nulovým obsahom peroxidu!

Ošetrenie Sexy Smile je bieliaci proces, ktorý je úplne bezpečný, bezbolestný. Efektívne, rýchle a spoľahlivé kozmetické ošetrenie pre belšie zuby bez peroxidu! Na bielení povrchu zubov sa podieľa aktívny kyslík, ktorý sa uvoľňuje z bieliaceho gélu a celý proces urýchli LED lampa. Produkty obsahujú esenciálne oleje mäty piepornej a mäty klasnatej, ktoré zabezpečujú svieži pocit počas používania. Náš systém bielenia okamžite bieli zuby o 3 až 14 odtieňov. Priemerným výsledkom sú belšie zuby o 5 až 6 odtieňov. Efektívnosť bielenia zubov závisí od každého jedinca, od pôvodnej farby zubov a od životného štýlu (káva, čaj, červené víno, umelé farbivá, fajčenie atď.) Sfarbenie zubov dedičného charakteru nie je možné zmeniť bielením .S touto metódou môžete dosiahnuť viacnásobne belšie zuby.

Pre profesionálov

Ak si zvolíte Sexy Smile, vyberiete si spoľahlivého partnera. S nami nie ste len vyškolení, ale okrem toho Vám radi pomôžeme pri marketingových a produktových otázkach. Nič komplikované. Neviažeme Vás na žiadne následné náklady ani na franchisingové poplatky.

Pri kozmetickom bielení zubov nie sú potrebné žiadne špeciálne predchádzajúce znalosti. Dostanete potrebnú odbornú prípravu, školenie. Táto služba môže byť optimálne integrovaná do vášho existujúceho portfólia. Žiadne nadväzujúce náklady.

Sme jedným z prvých dodávateľov na Slovensku, ktorí ponúkajú technológiu na bielenie zubov, ktorá je nielen nákladovo efektívna a naozaj efektívna, ale je v súlade s požadovanými smernicami EÚ tak vo výrobe, ako aj v zložkách a je klinicky testovaná.
Garantujeme vám výrobky, ktoré sú v súlade s právnymi predpismi EU, a najvyššiu kvalitu!
Systém Sexy Smile je pre vašich zákazníkov prínosom a ponúka vám príležitosť zvýšiť predaj predchádzajúcich produktov a služieb a súčasne priniesť dodatočný príjem! Túžba po bielych zuboch nie je výstrelok, ale vzrušujúca možnosť vyčnievať zo stále rastúcej konkurencie a odlíšiť sa.
Ponúkame vám všetko, aby ste mohli ponúknuť nielen bielenie zubov, ale aj úplne bez bolesti a vedľajších účinkov. Pri bielení zubov našimi gélmi nie je poškodená sklovina a ani ďasná. Pri jednej procedúre (3 x 15 min) môžete zuby vybieliť od 3 do 14 odtieňov..

Stanete sa partnerom Sexy Smile tým, že zakúpite jednu z našich profesionálnych štartovacích súprav na bielenie zubov v salóne. Súprava obsahuje LED lampu, sadu na bielenie zubov a školenie pre Vás. Všetky produkty, ktoré potrebujete na vykonanie služby, môžete ľahko od nás objednať.

Gél:
Kvalita gélu je pre nás mimoriadne dôležitá. Preto vždy podlieha prísnym kontrolám kvality. Preto zabezpečujeme konzistentnú kvalitu a súlad so smernicou EÚ.
LED lampa:
Čím lepšia je výkonnosť, tým lepšie je možné aktivovať gél a dosiahnuť výsledky. Musí sa zabezpečiť optimálna teplota a špecifická frekvencia o LED svetla 460 - 490 nanometrov. Naša lampa je ľahko nastaviteľná, takže sa dá ľahko umiestniť počas ošetrenia.

Školenie:

Aby ste boli optimálne pripravení na vašu novú službu, získate prístup k nášmu oficiálnemu školeniu od nás. Potom dostanete svoj certifikát. Samozrejme, podporujeme vás aj po školení s naším know-how.

Táto spolupráca je určená výhradne právnickým alebo fyzickým osobám, vlastniacim živnostenský list alebo s.r.o. - vykonávajúcim obchodnú činnosť vo forme maloobchodného alebo veľkoobchodného predaja.

Ak pracujete v oblasti krásy: ste majiteľom kozmetického salónu, fitness, , manikúry, kaderníctva, líčenia alebo solária a chceli by ste zvýšiť svoj príjem vďaka inovatívnej službe, kontaktujte nás.

Online video školenie bielenia zubov nájdete na nižšie uvedenom odkaze

Fotogaléria