Mezoterapia v lete? Ako na to?

29.06.2023
LETNÉ OŠETRENIE PLETI - MEZOTERAPIA S NANONEEDLING.
Nanoneedling, inak známa ako nano-vpichovanie, je inovovaný, neinvazívny transdermálny systém na dodávanie séra určený na omladenie pleti a na nápravu mnohých bežných problémov, ako je nedostatok tonusu, nerovnomerná textúra, nadmerná pigmentácia, zjazvenie a strata elasticity.  Tento typ ošetrenia okamžite umožňuje až o 1000% vyššiu absorpciu našich profesionálnych línií starostlivosti o pleť, vďaka čomu získate mimoriadne výsledky nedosiahnuteľné inými prostriedkami.
Neexistuje žiadna bolesť, zápal, krvácanie ani nepohodlie. Nano-vpichovanie je veľmi bezpečné, neinvazívne a ovplyvňuje iba epidermu, takže je bezbolestné a veľmi efektívne.  Nanoneedling je bezpečný pre všetky typy pleti a tóny.  Neexistuje riziko posttraumatickej hyperpigmentácie ani čas na zotavenie. Cítite iba vibráciu a jemnú masáž a výsledok ošetrenia je omladená, hydratovaná a žiariaca pokožka !
Máte na výber z týchto nano ihličieķ : 
Nano okrúhle ihly majú silikónový hrot a sú šetrnejšie k pokožke. Je to preto, že nano vpichovanie preniká kožou len do hĺbky 0,15- 0,25 mm a je navrhnuté tak, aby exfoliovalo pokožku a stimulovalo bunkovú výmenu, než aby preniklo hlboko do dermy, ako to robí mikrovpichovanie.
Okrúhle nano ihly - kartridž obsahuje 81 silikónových hrotov. Tieto mikroskopické čapíky podobné vlasom oddeľujú bunky v epiderme, aby umožnili vtlačenie aktívnych produktov do pokožky. Nano ihličky sú veľmi malé, medzi 0,5 a 2 milimetrami v priemere.
Keď sa ihličky jemne dotknú pokožky, vytvoria tisíce nano kanálov, ktoré umožnia výrobkom starostlivosti o pleť preniknúť hlbšie a mať väčší účinok na pokožku. Do 15 minút po nano ihlovaní sa nano kanály uzavrú.
Nanoneedling je jemné a bezpečné ošetrenie, no veľmi efektívne. Nano vpichovanie je neinvazívne ošetrenie pleti, ktoré prináša množstvo výhod – zlepšenie tónu a textúry, zníženie výskytu rozšírených pórov, zlepšenie jemných liniek a zníženie pigmentácie.
3D Silicon Nano ihla (3D kremíková nano ihla) je nový a revolučný spôsob liečby pokožky. Obsahuje stovky kremíkových ihieľ  s hmotnosťou iba niekoľko gramov, ktoré sú umiestnené v tvare piramídy v opakovanom vzore. Ihly sú veľmi jemné, majú dĺžku asi 0,25 mm a ich šírka je o niečo väčšia.
Tieto ihly sú veľmi jemné na dotyk a ich konštrukcia, tvar a dĺžka umožňujú hlbšie a jemnejšie preniknutie do pokožky bez bolesti. Kremíkové ihly sú vďaka svojej ohybnosti a pružnosti schopné preniknúť do pokožky s minimálnym tlakom.
Sú veľmi tenké a malé, s dĺžkou niekoľkých desatín mikrometrov. Vzhľadom na svoju veľkosť sú takmer neviditeľné pre oko. Zvyčajne sú zložené z kremíkových nanovlákien a môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ktoré sa používajú na výrobu senzorov a elektroniky.
V závislosti od konkrétneho použitia sa môže veľkosť ihiel líšiť. Napríklad, na kozmetické účely môžu byť jemnejšie a kratšie, zatiaľ čo na medicínske účely môžu byť dlhšie a hrubšie.
3D silicon nano ihly sa používajú na nanoneedling, techniku, ktorá pomáha zlepšiť stav pokožky. Tento proces spočíva v aplikácii tisícov mikroskopických punkcií do pokožky, ktoré stimulujú regeneračné procesy v koži. Tieto jemné vpichy spôsobujú mierne poškodenie pokožky, čo zasa aktivuje jej samoliečebné mechanizmy. To zlepšuje vzhľad pokožky a vyhladzuje jemné linky a vrásky atď. a pomáha vstrebávaniu hydratačných a výživných kozmetických produktov hlboko do pokožky, čo umožňuje lepšie využitie aktívnych zložiek.
Pokiaľ hľadáte možnosti na zlepšenie vášho vzhľadu pokožky, 3D Silicon Nano needle je jedným z účinných spôsobov bez obáv z vedľajších efektov a môže sa používať aj v lete!