MEZO GLOW 
MEZOTERAPIA, MICRONEEDLING, NANONEEDLING

MEZO GLOW ( mezoterapia) predstavuje absolútne nový pohľad na kozmetické ošetrenie pleti! Ošetrenie má veľmi silné účinky, ktoré sa dajú porovnať s frakčným laserom a inými invazívnejšími metódami !

Mezoterapiu zaraďujeme medzi neinvazívne omladzovacie metódy. Jej podstata spočíva v aplikácii špeciálnych prípravkov, špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami - Dermapen. Jedinečná mikoihličková technológia má zvýšený účinok pri novotvorbe kolagénu a elastínu. Počas ošetrenia dochádza k mikroperforácií pokožky a cez vytvorené malé kanáliky sa účinné látky dokážu vpraviť do hlbších štruktúr pokožky. To obyčajný krém nikdy nedokáže!!!Toto ošetrenie pleti je vhodné na ošetrenie celej tváre a tela, vlasatej časti hlavy, vrátane ťažšie dostupných miest napr. okolo nosa, pri očiach a pod.

Indikácie ošetrenia:

- Omladenie pokožky s hydratáciou a revitalizáciou

- Odstránenie vrások

- Odstraňovanie a vyhladenie jazvičiek po akné

- Zjemnenie a vyhladenie strií

- Celkové omladenie a ozdravenie pokožky tváre a tela

- Výsledky sú okamžite viditeľné.

Ošetrenie sa doporučuje vo forme kúry 3-5 sedení.

Mikroihličky otvárajú zvislé kanáliky . Pohyb kolmo na pokožku DERMAPENOM je oveľa príjemnejší a šetrenejší k pokožke, ako iné metódy. Zvislé pôsobenie ihličiek umožní aj lepšie vstrebávanie účinných látok bez možných nepriaznivých účinkov. Epidermálna trauma je minimálna. DERMAPEN je prístroj, ktorý používa kartridžové ihly - pre každého klienta osobitne. Takýmto spôsobom je zabezpečená maximálna hygiena - oproti dermarolleru. Dĺžka ihličiek a rýchlosť ich vibrácií je nastaviteľná podľa typu pokožky a ošetrovanej lokality.

ONLINE KURZ MEZO GLOW nájdete na uvedenom odkaze

Školenie MEZO GLOW- MEZOTERAPIA

MEZO GLOW( Mezoterapia ) je revolučná metóda, ktorou možno dosiahnuť vynikajúci efekt pre omladenie pokožky, vypnutie vrások , zjednotenie tónu pleti, revitalizáciu, hydratáciu pleti, liečbu akné a jazvičiek po akné na tvári i na celom tele, microneedling vlasatej časti hlavy, strie, jazvy a pigmentové škvrny! Veľmi silné účinky tohoto ošetrenia sa dajú porovnať s frakčným laserom a inými invazívnejšími metódami ! Výsledky sú zaručené!

Podstata spočíva v aplikácii špeciálnych prípravkov do hlbších vrstiev pokožky, špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami. Jedinečná mikoihličková technológia má zvýšený účinok pri novotvorbe kolagénu a elastínu. Na kurze sa dozviete o micro a nano technológiách v kozmetickej praxi, ako správne postupovať v týchto kozmetických metódach - microneedling,nanoneedling, mezoterapia. Ukážeme Vám,aké výsledky sa dajú dosiahnuť pri rozdielnych ošetreniach. Tento kurz jednodňový, určeny pre kozmetičky. Cena je 200€. Online video školenie s prístupom 3 týždne nájdete na webovej stránke  ww.akademiaglowskin.sk .

NAUČÍTE SA:

- správne postupy ošetrenie

- aktívne látky a ich použitia a vhodné kombinácie

- hygienické štandardy a pravidlá hygieny práce

- vhodná hĺbka ošetrenia a rýchlostné moduly

- vhodné použitie anestetík

- kontraindikácie a indikácie

- rozdielne programy pre rôzne ošetrenie ( vrásky a lifting, pigmentácie, telový a vlasový microneedling....)

OBSAH ŠKOLENIA:

• Teória

• Prax na modelke

VÝHODY:

• neinvazívna procedúra

• rýchly postup

• okamžitý efekt

ČO SI VZIAŤ SO SEBOU?

- písacie potreby

- model, na ktorom budete procedúru vykonávať. Model bude potrebný od 11.00. ( Model nemá prístup k teoretickej časti výučby! )

CERTIFIKÁT: Po skončení školenia dostanete certifikát . 
V cene kurzu sú výučbové materiály, pomôcky a skriptá, odborný spotrebný materiál. V cene nie je Dermapen a ihly. To si môžete zakúpiť po školení.

Eshop nájdete na webovej stránke :

CHCETE NÁS KONTAKTOVAŤ?

CREATION BUSINESS s.r.o
Rázusova 813/40, Nitra
Mob.č.: +421 905 382 967
Email: info@creation-business.eu