Prístroj studená OZÓNOVÁ PLAZMA

01.06.2023

Ozone Plazma je neinvazívne riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú účinné riešenie pre svoje kožné problémy. Naša plazmová technológia využíva prírodné enzýmy, ktoré pomáhajú s nápravou kožných problémov ako napríklad vrásky, jazvy, pigmentové škvrny a akné.

Ozónová Plazma je účinná pre rôzne kožné stavy, vrátane mastnej, suchej a citlivej pokožky. Náš produkt poskytuje hladšiu, sviežejšiu a zdravšiu pleť s rýchlymi a viditeľnými výsledkami.

Naša plazmová technológia používa vysokej kvality zdroje ozónu, ktoré pomáhajú zlepšovať mikrocirkuláciu krvi, čím môžu zlepšiť vzhľad a textúru pokožky. Ozone Plazma je tiež bezpečná a neinvazívna alternatíva k chirurgickým zákrokom.

Ak hľadáte riešenie pre svoje problémy s pokožkou, naša plazmová technológia Ozone Plazma je vyvinutá pre vás. Objavte účinky plazmy a získajte hladkú a zdravú pleť, ktorú si zaslúžite!"

Naše klinické štúdie odhalili, že 95 % pozorovalo viditeľné zlepšenie štruktúry pokožky a 98 % si všimlo viditeľné zníženie akné a pokožka sa stala hladkou a jemnou.

Zlepšená mikrocirkulácia, saturácia kyslíkom a prísun živín.
Vysokofrekvenčné elektromagnetické polia majú niekoľkohodinový efekt, ktorý prechádza až do podkožných štruktúr.
Podpora hojenia rán (reaktívne formy kyslíka a dusíka) spúšťajú molekulárne bunkové reakcie (odolnosť voči stresu, syntéza kolagénu atď.)

Redukcia choroboplodných zárodkov, antimikrobiálny účinok Aktivované druhy plynu, ako aj UV-A a UV-B svetlo, prinášajú účinnú redukciu choroboplodných zárodkov v rámci terapeutického indexu, a to aj vo vzťahu k multirezistentným patogénom.
 
Ozone Plazma je veľmi účinný produkt, ktorý môže pomôcť pri riešení rôznych kožných problémov. Jeho používanie by však malo byť prispôsobené individuálnym potrebám a typu pleti.

Odporúča sa, aby sa Ozone Plazma používala podľa inštrukcií na etikete alebo návode od výrobcu, ktorý uvádza odporúčanú časť použitia. Ak máte mastnú / problematickú pleť, po použití Ozone Plazma by ste mali počkať aspoň 14 dní predtým, ako sa k nim vrátite. Na druhej strane, na suchú a citlivú pokožku by sa mal použiť menej často a priliehavo k pokynu dermatológa alebo odborníka na pokožku.

Všeobecne platí, že na začiatku by sa mal Ozone Plazma používať menej často, aby si vaša pleť zvykla na zloženie a účinky produktu. Neskôr, keď si pleť postupne zvykne na produkt, môžete ho začať používať častejšie - odporúča sa 1 až 2 krát týždenne pre mastnú pleť a 1 krát ako podporná terapia pre suchú a citlivú pokožku.

Pri používaní Ozone Plazma, vždy dôkladne sledujte reakciu svojej pokožky, a v prípade nevyhovujúcej reakcie alebo nezvyčajných príznakov ako začervenanie, svrbenie a podobne ihneď použitie produktu prestaňte. Je tiež užitočné poradiť sa s dermatológom, aby pomohol v zvolení správneho intervalu medzi aplikáciami produktu.

Princíp:

Ozónová Plazma je kozmetický prístroj, ktorý využíva terapeutické vlastnosti plynu ozónu k regenerácii a liečbe kože. Jeho hlavným princípom je využitie prúdu kyslíka a ozónu (O3) na stimuláciu reparatívnych procesov kože.

Keď sa ozónový plyn aplikuje na povrch pokožky, pôsobí ako silný antioxidačný prostriedok, ktorý zlepšuje prietok krvi v cievach, zvyšuje metabolizmus a pomáha k omladeniu a regenerácii kože. Ozone Plazma je účinný pre rôzne problémy s kožou, ako sú vrásky, jazvy, hyperpigmentácia, zápalové stavy, akné.

Po aplikácii Ozónovej plazmy sa vytvárajú okolo poškodenej kože mikroskopické kanáliky, ktoré umožňujú prenikanie kyslíka a ozónu hlboko do kože bez chirurgického zákroku. Tento proces podporuje rýchlejšiu obnovu a regeneráciu kože, a zároveň zvyšuje hladinu kolagénu v koži, čím sa zlepšuje elasticita pokožky a redukujú sa prejavy starnutia.