NANO LIFT - Kolagénové nite a vlákna

29.06.2023
Biologicky vstrebateľné liftingové nite

Ide o inovatívnu technológiu, ktorá omladzuje a obnovuje mladistvé kontúry pokožky, poskytuje vynikajúci účinok na vypnutie, vyhladzovanie a tonizovanie pleti, čím sa výrazne zníži výskyt vrások a ochabnutie pleti.

Pôsobením teploty pokožky sa tekutý hodvábny fibroín mení na pevný hodvábny fibroín, čím pevne ťahá strečovú sieť v koži, čím dodáva pokožke silu. Stimuluje fibrózu pokožky, hlboko do dermis, stimuluje regeneráciu kolagénu a reorganizáciu elastických vlákien, regeneruje spojivové tkanivo pre trvalý lifting, zatiaľ čo sa obnovuje pružnosť a jemné vrásky miznú.
Ošetrenie kolagénovými nitami je neinvazívne ošetrenie bez použitia ihiel. Ošetrenie je bezbolestné a veľmi príjemné. Kolagénová niť sa aplikuje priamo do vrásky a následne sa vmasíruje. Kolagénové nite zabezpečia vyplnenie vrásky, spevnenie kože a tvorbu nového kolágenu.

Zvýši hladinu kolagénu a zabezpečí, aby potrebný kolagén zostal na rovnakej úrovni. Už po prvej aplikácii zabezpečuje redukciu jemných vrások a ich úplné vyhladenie. Pleť získa späť vitalitu, jas a pružnosť.
Kolagénová niť sa aplikuje priamo do vrásky a následne sa vmasíruje. Kolagénové nite zabezpečia vyplnenie vrásky, spevnenie kože a tvorbu nového kolágenu.

Doporučuje sa aplikovať
1 ošetrenie - 1x týždenne počas 4 týždňov, podľa hĺbky vrások, aby želaný efekt vydržal 6-8 mesiacov. Prípadne ako rýchly lifting pred výnimočnou udalosťou (ples, svadba a pod.)
Kolagénové vlákna ( tekuté nite )
je nový typ kolagénového produktu pre kozmetiku, ktorý sa stáva stabilným vytvorením vláknitého stavu, ktorý bol vysušený.

Zachováva štruktúru trojitej špirály, ktorá je podobná zložkám pokožky.  Kolagénové produkty za normálnych okolností strácajú skutočnú kvalitu pred aplikáciou na pokožku.

Na druhej strane, kolagénové vlákna dokážu poskytnúť pokožke samotnú veľkú molekulovú hmotnosť.  Schopnosť produkovať kolagén v koži s vekom klesá.  Pokožka si musí udržiavať elasticitu a vlhkosť používaním kozmetiky s kolagénom.
Skladá sa zo 100% čistého kolagénu, ktorý dodáva pokožke kolagén samotný ( kolagén vysokej koncentrácie ).