MEZO GLOW -mezoterapia

29.06.2023
Mezo Glow - mezoterapia je inovatívny prístup v oblasti kozmetiky, revolučná metóda, ktorou možno dosiahnuť vynikajúci efekt pre omladenie pokožky, vypnutie jemných vrások , zjednotenie tónu pleti, revitalizáciu a hydratáciu pleti, zmiernenie jaziev a strií. Mnohopočetnými vpichmi aktivuje v koži tvorbu vlastného kolagénu s dlhodobým efektom a spúšťa kaskádu omladzujúcich procesov v koži. Cez povrchovo rozrušenú pokožku sa účinné látky dostávajú do hlbších vrstiev kože, čo následne vedie k tvorbe vlastného kolagénu a tým k trvalejším výsledkom.
Čo je Mezo Glow - mezoterapia ?

Mezoterapia je procedúra, ktorá pomáha pokožke vrátiť svieži a mladistvý vzhľad. V závislosti od potreby klienta sa do pokožky rovnomerne dermapenom aplikuje široké spektrum mezoterapeutikých sér, ktoré sú obohatené o rastové faktory, minerálne látky, vitamíny, peptidy, nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú. Práve kyselina hyalurónová, ktorá sa v našom tele vyskytuje prirodzene, na seba viaže vodu. Keďže vekom sa tvorí menej kyseliny hyalurónovej, výsledkom je dehydrovaná, zostarnutá pokožka. Týmto spôsobom sa aktivuje tvorba kolagénu a elastínu a následuje kaskáda omladzujúcich procesov.
Všetky tieto účinné látky majú významný podiel na regenerácii a omladzovaní pokožky.
Ženy ako aj muži po prekročení 35 roku pociťujú strácanie elasticity a stratu hydratácie pokožky. Pleť môže pôsobiť unavene, dehydrovane, niekedy až povädnuto. Vznikajú prvé jemné vrásky.
Jedným z možností ako pleti pomôcť je mezoterapia a jej aplikácia. Je to metóda, ktorá dodáva pleti hydratáciu a výživné látky, podporuje tvorbu elastínu a kolagénu. Mezoterapia sa môže použiť ako liečebná, ale aj ako preventívna metóda. Podľa toho akú metódu klient potrebuje sú viaceré formy mezoterapeutických prípravkov tzv. vitamínový koktail.