BB GLOW - DM Cell Derma Brightening Complex

29.06.2023

BB GLOW DM.Cell Derma Brightening Complex

Víťaz testu: Nadácia DM.Cell BB Glow sérum bolo vyhlásené za víťaza testu najväčším nemecky hovoriacim odborným portálom z hľadiska kvality a pomeru ceny a výkonu.

Najviac pigmentované BB sérum na báze kmeňových buniek.

Veľmi husté sérum s úžasným efektom!
Komplex odrážajúci svetlo redukuje pigmentáciu a obnovuje akúkoľvek farbu pokožky, postupne zastavuje tvorbu melanínu, neutralizuje voľné radikály!
DM CELL séra sú založené výlučne na prírodných zložkách, môžete okamžite vidieť viditeľné výsledky. Vďaka masívnej hydratácii dosiahnete hladkú a hodvábne jemnú pokožku. Ideálne pre starnúcu, pigmentovanú a silne dehydratovanú pleť.
Medzi hlavné zložky radu BB Glow patria: alantoín (budovanie buniek a upokojenie pokožky), extrakt Acmella oleracea (ochrana pred vonkajšími vplyvmi), beta karotén, provitamín A (reguluje rast buniek a chráni pred dehydratáciou).
Účinok:
- Žiarivá a rovnomerná pleť
- Zosvetlenie pigmentácie
- Zúženie pórov
- Hydratačné a obnovujúce účinky
- UV ochrana
- Redukcia jemných vrások
- Maskujte tmavé kruhy pod očamiVýhody ampuliek DM.Cell Skin Plus BB Glow
✓Pomáha vašej pleti dosiahnuť jednotnú, žiarivú pleť
✓Rýchlo a účinne bojuje proti viditeľnosti vrások
✓Odstraňuje nerovnomerné tóny pleti (ako aj škvrny, pehy a tmavé kruhy pod očami)
✓Kryje starecké škvrny, pigmentové škvrny, jazvy po akné a nedokonalosti
✓Rýchle a dlhotrvajúce výsledky

Aké je tajomstvo BB Glow Treatment?

Ošetrenie BB Glow Treatment, vyvinuté v roku 2017, je inovatívna kozmetická procedúra, ktorá dodá vašej tvári rovnomerný, žiarivý tón pleti v priebehu niekoľkých sedení.  Juhokórejskí špecialisti z DM.Cell Skin Plus vyvíjajú základy najvyššej kvality a zabezpečujú, aby efekt make-upu vydržal až 12 mesiacov.  Týmto spôsobom môžete nielen ušetriť veľa času, pretože nie je potrebné nanášať make-up, ale môžete tiež ťažiť z homogénnej pleti kedykoľvek počas dňa.  Kvalitné ampulky sú obohatené o kyselinu hyalurónovú a vitamíny, aby bola pokožka zásobená živinami a ideálne hydratovaná.